Pokladna

Všechny ceny zahrnují 10% DPH.
Zde vyplňte jméno a vaši emailovou adresu. Pokud máte slevový kód, vepište ho do políčka „Máte slevový kód? Klikněte pro vstup“ a klikněte na „Použít„. Cena k zaplacení se přepočítá podle slevy, kterou kód určuje.

Pro zaplacení klikněte na „Koupit“ a budete přesměrováni na platební bránu GoPay nebo na PayPal (podle vaší preference), kde zaplatíte (z bezpečnostních důvodů se platba provádí externě pouze na serverech obou platebních bran). Při platbě přes platební bránu GoPay je standardně nastavena platba přes platební kartu. Pokud chce platit skrze vaše internetové bankovnictví, klikněte u formuláře, kde zadáváte údaje vaší platební karty na Změnit platební metodu, dále klikněte na Bankovní převod a zde si již vyberete vaši banku (ČS, KB, RB, mB a Fio). 

Po zaplacení vám na email, který zadáte níže, přijde celkové vyúčtování s odkazy ke stažení a to do pěti minut (zpravidla ale okamžitě). Tyto odkazy jsou platné po dobu 24 hodin, do této doby si vše stáhněte k sobě do počítače! Po uplynutí této doby již odkazy nebudou platné! Děkujeme.

Před zaplacením objednávky musíte souhlasit s našimi Obchodními podmínkami a Zásadami zpracování osobních údajů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

GoPay - Pravidla ochrany soukromí – účinnost od 1.3.2018
Data Processing Amendment to the Google Analytics Agreement